TEST

Traži

Nema na stanju

Uriage Bebe Cu-Zn sprej 100ml, ROK: 10/2024

Uriage Bébé Cu-Zn + sprej je praktični sprej visoke tolerancije posebno kreiran za njegu iritiranih i vlažnih područja bebine kože, kao što su nabori kože, obrisi usta i područje pelena.

*Snižen zbog kraćeg roka trajanja.

10,25 KM

Uriage Bebe Cu-Zn sprej 100ml, ROK: 10/2024

URIAGE CU-ZN+ ANTIIRITATIONS SPRAY 100 ml sprej protiv iritacija. Sprej koji suši, umiruje i čisti iritiranu kožu. Inovativni tretman protiv upala izazvanih mikroorganizmima. Za isušivanje i
njegu vlažnih ili maceriranih područja,kao i pregiba kože. Umiruje vlažne iritacije, smanjuje proliferaciju mikroorganizama,apsorbira višak vlage.  Preporučuje se kod kontaktnog dermatitisa u akutnoj fazi,eksudativnog  oblika atopijskog dermatitisa,maceracija kože u pregibima,milijarija, ostalih dermatoza sa izraženom eksudacijom, kao i herpes zostera. Za novorođenčad, bebe i odrasle. Pogodan za lice, tijelo i pelensko područje.

Sastav: Uriage termalna voda, patentirani TLR2 regilišući kompleks,  glukonati bakra i cinka, smektit.

Način upotrebe: Dobro protresti prije upotrebe! Raspršiti na vlažna ili  macerirana područja. Pričekati da ga koža upije u potpunosti.
Izbjegavati kontakt sa očima. Bez mirisa – Hipoalergen

Pakovanje: 100ml

Proizvođač: Uriage

Recenzije

Još nema recenzija.

Samo logirani kupci koji su kupili ovaj proizvod mogu napisati recenziju.

Najprodavaniji

Spring Shield 60 kapsula

64,09 KM
SPRING SHIELD je jedinstvena kombinacija ljekovitih supstanci biljnog porijekla kvercetin i resveratrol, vitamina  C i

Mustela Umirujući gel za kupanje 300ml, ROK: 05/2025

23,91 KM
  • Umirujući gel za kupanje za svakodnevnu njegu kose i kože Vaše bebe od rođenja za veoma

Rilastil Intense C sprej booster 100ml, ROK: 05/2025

Original price was: 35,00 KM.Current price is: 21,00 KM.
Pojačivač energije posvjetljuje i zaglađuje kožu lica, vrata i dekoltea. Obogaćen je antioksidativnim kompleksom koji

Rilastil Multirepair H.A. Detox serum za lice 30ml, ROK: 07/2025

134,99 KM
Brzoupijajući serum sa svilenkastom strukturom pomaže u obnovi hidratacije kože, obnavlja ćelije kože i štiti

Ladival Acut After sun sprej 150ml, ROK: 06/2025

Original price was: 21,75 KM.Current price is: 15,23 KM.
  • Hidrodisperzioni gel koji obnavlja kožu oštećenu od sunca.
  • Pomaže saniranju oštećenja DNK ćelija kože

Uriage Roseliane Anti-redness Fluid za čišćenje 250ml, ROK: 05/2025

Original price was: 32,91 KM.Current price is: 16,46 KM.
Dermatološki Fluid – nježno čisti i umiruje kožu uklanja šminku sa predjela lica i očiju.

KEY MOLECULE Eksfolirajući losion za masnu kožu 200ml, ROK: 07/25

Original price was: 50,00 KM.Current price is: 25,00 KM.
Losion je formulisan na bazi AHA i BHA kiselina, sa ciljem poboljšanja teksture kože, ujednačavanja

 

 

Back to Top
Proizvod je dodan u vašu korpu